Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Back Office Assistant

referenční číslo: 2000213248 | aktuálnost: 05.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která realizuje přenos vědeckých poznatků do běžného života, hledáme nového kolegu, či kolegyni na pozici Back Office Assistant.

Náplň práce:

  • Fakturace
  • Tvorba podkladů pro účetní společnost a komunikace s ní
  • Podpora manažera
  • Reporting
  • Administrativa spojená s HR

Požadujeme:

  • Ekonomické vzdělání
  • Praxi v administrativě
  • Znalost MS Office
  • Pečlivost
  • Smysl pro detail
  • Zodpovědnost

Nabízíme:

  • Plat 40 000 – 60 000 Kč
  • Kanceláře v centru Prahy
  • Občerstvení na pracovišti
  • iPhone a MacBook
  • Multisport kartu
  • Přátelský kolektiv
  • Firemního kouče
  • Podpora vzdělávání
  • Nástup ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 1 – Nové Město

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Administrativa

Profese: administrativní pracovník, asistent/asistentka, pracovník back office

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas