Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Automechanik - volné víkendy

referenční číslo: 53168 | aktuálnost: 20.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Automechanik - volné víkendy

Náplň práce

Opravy a servis osobních a užitkových automobilů.
Údržba, oprava a seřizování motorových vozidel Servis a opravy vozů v záruční a pozáruční době Diagnostika

Požadujeme

Praxe v oboru nebo výuční list v oboru automechanik Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Bonusy a prémie Stravenky 100 Kč/ den Práce na plný úvazek Pracovní doba od 8:00 do 16:30 hodin Volné víkendy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Region: Jihočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek