Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Automechanik/-čka, opravář/-ka manipulační techniky

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28015060724 | aktuálnost: 17.06.2024

VAVREČKA FOS SERVIS s.r.o.

Upřesňující informace

*KO: Vavrečka Ondřej, první kontakt na tel: 728 467 888, případně na e-mail: fakturace@fos-servis.cz.
Požadujeme: ŘP skupiny B, schopnost samostatné práce, spolehlivost, flexibilita, nutná ochota a chuť pracovat, znalost práce s PC, manuální zručnost a logické myšlení, praxe v oblasti oprav automobilů (manipulační techniky) výhodou.
Nabízíme:
- zajímavou práci bez každodenní rutiny, zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity, rovnoměrnou pracovní dobu (Po-Pá 6:00-14:30 hod), možnost osobního růstu
Náplň práce: práce servisního technika pro manipulační techniku (vysokozdvižné vozíky), příležitostně pro opravy osobních a dodávkových vozidel.
Nástup možný ihned.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: U Stodol 742/16, Opava, 74707

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity