Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Automechanik - Chrastava

referenční číslo: 53965 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste vyučený automechanik? Máte praxi v oboru nebo hledáte úplně první práci? Chceme o Vás vědět!
oprava a údržba nákladních aut diagnostika a řešení konkrétních závad výměna nebo oprava vadných dílů seřízení systémů podle specifikací výrobce a provádění běžné údržby

Požadujeme

SOU - vyučen v oboru automechanik/ autolakýrník praxe VÝHODOU řidičské oprávnění skupiny C VÝHODOU spolehlivost, dochvilnost ochota pracovat na 2 směny

Nabízíme

zajímavou pracovní náplň odpovídající finanční ohodnocení flexibilní pracovní doba výkonnostní bonusy smlouva na dobu neurčitou možnost ubytování přímo v areálu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Automobilový průmysl