Typ nabídky

Minimální mzda

Automechanik/Autoelektrikář, dopravné, super benefity #sEBMu

referenční číslo: 65e17c1bd2e3b0da9fec82a2 | aktuálnost: 31.03.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Jsou auta vaší vášní a rád/a byste se stal součástí rodinného autoservisu? Máte vzdělání v technickém oboru (autoelektrikář, automechanik či obdobném)? Tak nás neváhejte kontaktovat. Hledáme fajn kolegy na různé pozice dle praxe, nabízíme zajímavou mzdu, příspěvky na dopravu a další super benefity. Nástup je možný ihned a je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnání. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.
Náplň práce - dle pozice a výběru:
· Údržbářské, opravárenské a seřizovací práce u nákladních vozidel a nemotorových vozidel (přívěsy)
· Diagnostika závad
· Vyhledávání a definování závad, opravy elektrických a elektronických částí vozidel

Požadujeme

· Vzdělání v oboru automechanik, autoelektrikář, autotronik či obdobném
· Řidičský průkaz B (C, E – výhodou)
· Znalost práce s diagnostikou
· Ochotu pracovat 2 směny

Nabízíme

· Příspěvek na dopravu (pro mimochebské), 2,60 Kč/km
· Bonusy/Prémie
· 13. plat
· stravenky 135 Kč / směna
· zvýhodněná cena za PHM a ND
· důchodové připojištění
· Příspěvek na rekreaci / letní tábory 20.000 Kč / rok
· Příspěvek na zdravotní kompenzační pomůcky 5.000 Kč / rok
· Příspěvek na hygienické pomůcky 5.000 Kč / rok
· Vstupenky do bazénu
· možnost zapůjčení autopříslušenství a dílenského vybavení
· možnost využít servisního zázemí pro opravy vlastního osobního auta

Mzda: 32 000 - 48 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Energetika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity