Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Automechanik - autoelektrikář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29215760771 | aktuálnost: 30.04.2024

PNEU HNÍDEK s.r.o.

Upřesňující informace

Požadujeme: vzdělání v oboru automechanik, autoelektrikář; manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost.
Pracovní náplň: diagnostika závad, práce s měřícími přístroji, práce s elektrickými schématy; provádění oprav osobních a užitkových vozidel; provádění servisních prací s použitím diagnostiky
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti
Zájemci se mohou hlásit zasláním životopisu na e-mail: prodej@pneuhnidek.cz.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Knoflíková 2814/8a, Jablonec nad Nisou, 46601

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy