Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Automechanik

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29351240768 | aktuálnost: 29.05.2024

AUTO FUTURE, s.r.o.

Upřesňující informace

Auto Future, s.r.o., autorizovaný servis KIA přijme do svého mladého kolektivu šikovného automechanika.
Náplň práce: Běžný servis a údržba, opravy po havárii a pneuservis, pouze osobní vozidla.
Požadujeme: Vyučení v oboru, praxe vítána.
Nabízíme: Moderní prostředí, možnost dalšího vzdělávání a zaměstnanecké výhody( 5 týdnů dovolené, příspěvek na obědy 100,- Kč denně, mimopracovní sportovní akce apod. )
Nástup možný ihned, mzda podle výkonu od 45.000,- Kč.
Životopisy na email: sarka.petru@auto-future.cz nebo volejte 737 221 599

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okružní 595, České Budějovice, 37001

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity