Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Automechanici

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29205860757 | aktuálnost: 29.04.2024

Vsetínská nemocnice a.s.

Upřesňující informace

POŽADUJEME: min. střední odborné vzdělání v oboru automechanik; praxe v oboru min. 3 roky; technické myšlení, zručnost; samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu; zdravotní způsobilost; trestní bezúhonnost; RP sk.B
NÁPLŇ PRÁCE: péče o vozový park; pravidelné preventivní prohlídky vozidel; jednoduché opravy ve vlastních dílnách včetně výměny oleje, výměny pneumatik; diagnostika závad; zajištění složitějších oprav u externích dodavatelů; zajištění garančních prohlídek nových vozidel u externích dodavatelů; nákup náhradních dílů; přistavování vozidel k STK; zajištění revizí dílenského zařízení; zajištění změn v registru vozidel; využívání programu FaMa pro dopravu
NABÍZÍME: systém cafeterie, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, zvýhodněné mobilní tarify, další benefity na www.nemocnice-vs.cz
PRVNÍ KONTAKT: osobně na pracovišti 8:00 - 15:00, telefonicky paní Hana Michalcová - vedoucí oddělení dopravy, tel.: 571 818 170, popř. email: michalcova@nemocnice-vs.cz nebo paní Mgr. Pavla Psotová - personalistka, tel. 571 818 445 , popř. emailem: psotova@nemocnice-vs.cz nebo

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nemocniční 955, Vsetín, 75501

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy