Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Autolakýrník

referenční číslo: 2000218005 | aktuálnost: 15.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost poskytující komplexní služby od prodeje vozidla přes financování, pojištění, servis, vykoupení starého vozu až po veškeré administrativní úkony, hledáme nové kolegy na pozici Autolakýrník.

Náplň práce:

  • Lakování osobních vozidel v lakovacím boxu
  • Práce na luxusních automobilech
  • Přípravné práce k lakování, tmelení, základování, broušení
  • Práce v přátelském kolektivu 2 mladých lidí

Požadujeme:

  • Praxe v oboru
  • Pečlivost, dochvilnost, týmová práce
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost materiálů Spies Hecker - výhodou

Nabízíme:

  • Možnost ubytování v rodinném domě
  • Nadstandartní platové ohodnocení ovlivněné Vaším výkonem, kvalitou a přístupem odvedené práce (45 000 – 80 000 Kč / měsíc)
  • Zázemí rychle rostoucí firmy
  • Sleva na služby poskytované firmou
  • Odborná školení Spies Hecker
  • Možnost profesní a osobního rozvoje
  • Pracovní doba Po – Pá (dle dohody možnost práce o víkendu)
  • Práce na plný úvazek
  • Místo výkonu práce: Sadská

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 45 000 - 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sadská,

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl

Profese: autoklempíř, lakýrník, servisní technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení