Typ nabídky

Minimální mzda

Autoholik - Praha (A8675)

referenční číslo: A8675 | aktuálnost: 17.04.2024

AURES Holdings a.s.

Při otevření počítače na tebe jako první vykoukne nadupaná kára? Protéká ti žilami místo krve benzín? Při sledování tvého oblíbeného automobilového pořadu ti srdce běží na plné otáčky? Má tvoje auto jméno? Volný čas trávíš leštěním? Odpověděl jsi na tyto otázky ANO? TŘI, DVA, JEDNA - GO AAA!!!

Náplň práce

  • Chytneš si svůj autohovor s naším výkupčím, který ti popíše stav vozidla a ty vyhodnotíš cenu.
  • Budeš sledovat nejnovější trendy v prodeji aut.
  • Budeš analyzovat business příležitosti na webu.
  • A občas si sedneš i do Ferrari.

Požadujeme

  • Zapálení do aut.
  • Logicko-analytické myšlení a vhodný úsudek.
  • Chuť se učit a vzdělávat v oblasti automobilů.
  • Být týmový hráč.
  • Znalost MS Office.

Nabízíme

  • Dostaneš víc než jen na angličáka - nadprůměrné finanční ohodnocení až 60 000 měsíčně.
  • Náborový příspěvek 10 000 Kč.
  • Firemní vzdělání a kariérní růst.
  • Přátelský a dynamicky kolektiv.
  • Práce na HPP na dobu neurčitou.
  •  5 dní volna k dovolené navíc.
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance (až 10 000 Kč).
  • Zdravotní péči uLékaře.cz.
  • Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
  • Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
  • Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení