Typ nabídky

Minimální mzda

Autoelektrikář / automechanik (35-47.000 KČ)

referenční číslo: 43565 | aktuálnost: 16.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste manuálně zručný typ člověka? Máte vzdělání jako autoelektrikář, automechanik anebo autoklempíř? Nebo Vás prostě tato práce baví? Výborně, jste člověk právě pro nás! Neváhejte nám zaslat váš životopis.

VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

Nadnárodní společnost hledá posilu na pozici: AUTOELEKTRIKÁŘ / AUTOMECHANIK (35-47.000 KČ)

Náplň práce

  • Oprava zjištěných závad
  • Údržba nákladních automobilů
  • Provádění pravidelného servisu
  • Montáž a demontáž elektropříslušenství
  • Spolupráce s kolegy

Požadujeme

  • Alespoň SOU vzdělání v oboru nebo relevantní praxi
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Manuální zručnost
  • Technická zdatnost
  • Zájem o obor

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Stravenky
  • Vzdělávací kurzy/školení
  • Příspěvek na pojištění
  • A další ...
  • Lokalitu: Strakonice

Mzda: 35 000 - 47 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl