Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Autoelektrikář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29411400750 | aktuálnost: 16.06.2024

Technické služby města Liberec, p.o.

Upřesňující informace

Požadavky: vyučení v oboru autoelektrikář nebo automechanik, znalost opravy elektroinstalací vozidel nutná, specializace na opravy a údržbu vozidel výhodou, ŘP. sk B, ŘP.sk C - výhodou
Náplň práce: opravy a údržba nákladních a specializovaných vozidel
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, stravenky v hodnotě 170 Kč, podpora v dalším vzdělávání, benefitní systém
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8.00 do 15.00 hod.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 32 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Erbenova 376/2, Liberec, 46008

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy