Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Autoelektrikář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28479020745 | aktuálnost: 27.04.2024

Daniel Šimek

Upřesňující informace

Přijmeme autoelektrikáře do autoservisu v Teplicích - Proseticích
na elektroservis a elektroopravy motorových vozidel - osobní automobily, dodávky.
Nabízíme: práce na HPP, po zkušební době smlouva na dobu neurčitou, dobré finanční ohodnocení + provize
Náplň práce: elektro opravy motorových vozidel
Požadujeme:
Praxi na pozici autoelektrikář
Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost.
Řidičský průkaz min.skupina B.
Nabízíme:
Solidní platové podmínky , zaměstnanecké benefity a akce, profesní rozvoj a zkušenost
Plný pracovní úvazek, stabilní zázemí firmy. Hlásit se telefonicky v době 8:00 - 17:00 hod.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: Pražská 117, Teplice, 41501

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity