Typ nabídky

Minimální mzda

Auditor systémů managementu

referenční číslo: 1637420237 | aktuálnost: 19.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti certifikace systémů managementu a personálu, hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Auditor systémů managementu.

Náplň práce:

  • Provádění certifikačních a dozorových auditů systémů managementu (postupně s přihlédnutím ke způsobilosti uchazeče - dle ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, …) u klientů v rámci ČR
  • Přímá komunikace s klienty
  • Služební cesty

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání, VŠ vzdělání výhodou
  • Minimálně 2 roky praxe
  • Minimálně 2 roky zkušeností se systémy managementu (kvality, environmentu, bezpečnosti práce apod.)
  • Znalost práce s PC (zejména Microsoft Word a Excel, internet)
  • Trestní bezúhonnost
  • Samostatnost a schopnost samostatného rozhodování
  • Aktivní práce v týmu
  • Ochota osvojit si a uplatnit nové znalosti
  • Možnost absolvovat služební cesty po ČR
  • Loajalita k firmě
  • Komunikativnost
  • ŘP sk. B

Výhodou:

  • Praxe na manažerské pozici
  • Školení v oblastech kvality, environmentu, bezpečnosti práce, bezpečnosti informací, zdravotnických prostředků
  • Zkušenosti s audity systému managementu
  • Schopnost komunikace v angličtině nebo němčině
  • Bydliště v Kladně a okolí

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení 35 000 - 50 000 Kč
  • Při plnění finančního plánu - 13. plat a roční odměna
  • Důchodové připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Mobilní telefon
  • Služební automobil i pro osobní účely
  • 6 týdnů dovolené
  • Možnost Home office
  • Zázemí dlouhodobě stabilní a prosperující společnosti
  • Náročnou, ale zajímavou práci v týmu
  • Možnost profesního i osobního rozvoje
  • Podpora v dosažení potřebné kvalifikace
  • Lokalita pracoviště: Kladno (kanceláře), audity po celé ČR

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kladno,

Region: Středočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Profese: auditor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Dovolená více než 5 týdnů