Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent tiskaře / tiskař Ostrava

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28935380719 | aktuálnost: 27.04.2024

VELA CZECH, s.r.o.

Upřesňující informace

1. kontakt e-mailem: v.podskubkova@vela.cz

Jsme česká reklamní společnost s působností po celé České republice a na Slovensku.
Dodáváme reklamní a dárkové předměty firmám i státním institucím již 30 let.

Náplň práce:
- manipulace s materiálem v tiskařském oddělení
- příprava zboží k aplikaci potiskových technologií
po zapracování samostatná obsluha moderních tiskařských strojů (UV tisk, tamponový tisk, laser..)
- práce s tiskařským softwarem, PC

Požadujeme:
- SŠ ukončená maturitou nebo učňovský obor technického typu, případně aranžér, propagace, reklama apod..
- výborný zdravotní stav
- technické myšlení, smysl pro detail
- znalost práce s PC
- základní znalost Corel Draw, Adobe Photoshop výhodou
- předchozí zkušenosti s tiskařskými stroji výhodou
- manuální zručnost a preciznost
- aktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost
- bezúhonnost

Nabízíme:
- práce na HPP v menším příjemném kolektivu
- hrubá nástupní mzda 25 000 Kč
- možnost výplaty záloh
- jednosměnný provoz (pracovní doba 7:30 - 16:00)
- zaškolení
- nástup dohodou

Benefity:
- sick-days
- po 3 letech věrnostní program životního připojištění
- atraktivní zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Ruská 1162/60, Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Média, polygrafie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity