Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent projektanta - i absolvent m/ž (30-42.000 Kč)

referenční číslo: 42352 | aktuálnost: 08.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš SŠ/VŠ ve stavebním oboru? Říká ti něco program AutoCad/ArchiCad? Hledáš si první práci nebo se chceš naopak posunout a naučit se něco nového? Pokud ano, tak nám o sobě dej vědět a pošli životopis!

Mezinárodní stavební společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici:
ASISTENT PROJEKTANTA - I ABSOLVENT m/ž (30-42.000 Kč)

Náplň práce

  • Spolupráce na koordinaci celé stavby (např. materiálové zajištění)
  • Tvorba změny cenové kalkulace
  • Tvorba finančního a časového harmonogramu
  • Komunikace s investory
  • Příprava podkladů k výběru subdodavatelů
  • Reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • Praxe na podobné pozici - výhodou
  • Znalost programu AutoCad/ArchiCad
  • Orientace v technické dokumentaci
  • MS OFFICE - excel, word
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Penzijko a stravenky
  • Notebook, mobilní telefon
  • Výuku cizích jazyků na pracovišti
  • Pravidelné školení a vzdělávání
  • Moderní pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: Plzeň
  • Nástup možný: IHNED

Mzda: 30 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura