Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent prodeje v Hodinářství s AJ

referenční číslo: 53940 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu/gyni na pozici: Reprezentant prodejny se značkovými hodinkami. Pokud jsou Vaší vášní hodinky té nejvyšší kvality a rádi sdílíte tento zájem s ostatními, neváhejte a zašlete svůj životopis.
práce s hodinkami renomovaných značek jako jsou Rolex, Tudor, Longines, Breitling, Zenith, Rado konzultace se zákazníky na pobočce, komunikace a udržování obchodních vztahů administrativa spojená s chodem pobočky - příjem zakázek z e-shopu, příprava nabídek pro zákazníky práce v interním softwaru, studium a rozvíjení znalostí o produktech práce v týmu kolegů s pracovní dobou 9:30 - 18:00 hod

Požadujeme

hledáme profesionála a srdcaře, který bude mít vztah k našemu top produktu spolehlivost, zodpovědnost, reprezentativní vystupování schopnost komunikovat se zákazníky zkušenosti s prodejem luxusních výrobků – výhodou

Nabízíme

práce v menším kolektivu pracovníků fixní plat + provizní složka příjemné pracovní prostředí a práce v rodinné české společnosti možnost zapůjčení hodinek pracovní doba 9:30 - 18:00 hod možnost profesního růstu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl, Ostatní