Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent nákupu s AJ

referenční číslo: 42468 | aktuálnost: 04.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zajímá vás oblast obchodu a nákupu? Je pro Vás práce na počítači hračka a umíte pracovat v MS Excel? Domluvíte se anglicky na pokročilé úrovni? Hledáme do týmu kolegu nebo kolegyni na pozici Asistent nákupu.
spolupráce s kolegy v týmu (tuzemském i mezinárodním) - nákup technických dílů (dle výkresové dokumentace) analýza cen nakupovaného zboží jednání s dodavateli i obchodními partnery práce s interním ERP systémem

Požadujeme

SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru zkušenost v oblasti nákupu nebo obchodu (v automobilovém průmyslu výhodou) aktivní znalost AJ (NJ výhodou) komunikační dovednosti znalost práce na PC

Nabízíme

dovolená navíc jazykové kurzy příspěvek na stravování 13. plat poukázky na volnočasové aktivity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup