Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent kvality - vhodné i pro absolventy

referenční číslo: 40646 | aktuálnost: 17.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do malé výrobní společnosti hledáme Asistenta do kvality, který vypomůže s evidencí systému kvality, s administrativou ve výrobě, a bude komunikovat se zahraniční centrálou.
Administrativa spojená s vedením evidence systému kvality Komunikace s dodavateli, spolupráce s laboratoří, kalibrace přístrojů Kvalitativní a kvantitativní přejímka surovin pro výrobu, kontrola jejich skladování Průběžná kontrola kvality výroby Pomoc při přípravě surovin pro výrobu Spolupráce s vyhodnocováním výsledků výroby a návrhy nápravných opatření

Požadujeme

SŠ vzdělání Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka k dennímu užití Časová flexibilita (práce nad rámec pracovní doby v hlavní sezoně říjen - duben 6:30 - 17:00 hod.) Uživatelská znalost práce na PC (MS Office), SAP výhodou Základní znalost ISO 9001 výhodou Pečlivost, samostatnost ŘP sk. B

Nabízíme

Zázemí silné zahraniční společnosti Možnost kariérního posunu Motivační finanční ohodnocení Stravenky Pružná pracovní doba (možnost čerpání náhradního volna v letních měsících)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Zemědělství, lesnictví