Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/ka ve stavebnictví| I pro absolventy

referenční číslo: 54087 | aktuálnost: 06.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte vystudovanou školu stavebního směru a nevadí vám administrativní práce? Rádi byste nalezli uplatnění u stabilní společnosti, která nabízí možnost kariérního růstu a velké profesní zkušenosti? Pak mám nabídku právě pro vás. Do stavební společnosti na Frýdecko-Místecku hledáme administrativní podporu, která bude pravou rukou stavbyvedoucím a projektovým managerům.
* Aktualizace a správa dokumentace o změnách v kalkulaci víceprací a cenových kalkulací. * Sestavování výkazů množství prací a materiálů pro sledování pokroku stavby. * Vytváření finančních plánů a harmonogramů pro sledování nákladů a časového plánu stavby. * Provádění kontrol a záznamů fakturace a plateb pomocí zjišťovacích protokolů. * Komunikace s investory, technickými dozory, projektanty a statiky ohledně potřebných úprav v projektové dokumentaci. * Příprava dokumentů pro výběr a hodnocení subdodavatelů a dodavatelů. * Kontrola a aktualizace měsíčních soupisů provedených prací pro sledování pokroku stavby. * Příprava podkladů pro reportování o průběhu stavby a vytváření prognóz ekonomických výsledků projektu.

Požadujeme

  • min. SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • znalost čtení technické dokumentace
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

* zázemí velké stavební společnosti a podporu kolegů * roční prémie * školení a vzdělávání * pravidelné teambuildingy * příspěvek na penzijní připojištění * stravenkový paušál * 25 dnů dovolené
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa