Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/ka s němčinou nebo angličtinou 40 000 – 45 000 Kč

referenční číslo: 54508 | aktuálnost: 28.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do finančně zdravé a stabilní společnosti rozšiřující své řady kvůli novým projektům hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistent/ka. Odměnou Vám bude non-automotive průmysl, nové zkušenosti a moderní pracovní prostředí.
Organizace zasedacích místností Péče o návštěvy, zajištění občerstvení Zpracování příchozí a odchozí pošty Asistenční činnost a organizování termínů Skenování faktur a dobropisů Komunikace s úřady Správa služebních vozidel a knihy jízd Evidence a archivace smluv Organizace služebních cest a cestovního pojištění Vyřizování škodních událostí Tvorba prezentací, tabulek, pozvánek

Požadujeme

Dokončené SŠ vzdělání Praxe na obdobné pozici výhodou Dobrá uživatelská znalost MS Office Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka podmínkou Slušné vystupování, samostatnost a spolehlivost Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

Školení a vzdělávání 5 týdnů dovolené Flexibilní pracovní doba Příspěvek na stravování Perspektiva dlouhodobé spolupráce a příjemný tým lidí Roční bonus
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)