Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/-ka s angličtinou - výrobní non-automotive společnost

referenční číslo: 53549 | aktuálnost: 30.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám usměvavého a zodpovědného kandidáta/ku na pozici Asistenta/ky výroby s dobrou angličtinou a kuráží, organizačními schopnostmi a naučit se nové věci. Místo výkonu práce Kladno s možností nástupu ihned.
Zajištění dodržování standardů kvality ve výrobním procesu Řešení reklamací jak ze strany zákazníků, tak i směrem k dodavatelům Příprava reportů a vedení evidence reklamací s okamžitou a efektivní zpětnou vazbou dodavatelům Spolupráce na neustálém zlepšování procesů a vyjednávání podmínek reklamací a náhrad Příprava a udržování ISO dokumentace a pracovních postupů Školení zaměstnanců v oblasti kvality a podpora rozvoje jejich schopností

Požadujeme

Zkušenosti v oblasti kvality výhodou, ale ne nutností. Do všeho vás zaučí. Schopnost rychlého a efektivního řešení problémů. Organizační schopnosti a pečlivost v práci s detaily ty jsou nutností. Komunikační dovednosti a schopnost vyjednávat - budete řešit reklamace. Schopnost práce v týmu a samostatně. Zájem o neustálé zlepšování a růst.

Nabízíme

multisportku a dny zdraví, firemní akce a večírky 25 dní dovolené příspěvek na penzijko hned po zkušebce - 3 % z hrubé mzdy profit share bonus, když se firmě bude dařit dotované obědy za příjemnou cenu občerstvení na pracovišti zdarma - káva, čaj, ovoce, občas nějaký ten dortík nebo svačinku, zeleninové saláty a polévky pohodlné a hezké firemní oblečení kurzy angličtiny a různé příležitosti se vzdělávat Kdy bychom chtěli abys nastoupil/a: klidně hned, ideálně od května 2024.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Jana Maredová Kočárková
+420 604226079]