Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/ka projektového týmu

referenční číslo: 53925 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nabídka práce, která je tady jednou za 100 let! Vltavská filharmonie je výjimečný projekt hl. m. Prahy, který má utvrdit myšlenku Prahy jako kulturní metropole a symbolu české hudební tradice. Hledá se organizovaný člověk s proaktivním a pozitivním přístupem, který nečeká jen na zadávání úkolů, ale dokáže přemýšlet „out of box“. Nechybí Vám smysl pro detail a charakterizuje Vás příjemné vystupování? Jste týmový hráč, ale i samostatná jednotka v rámci řešení úkolů a nechybí Vám chuť se učit novým věcem? V tom případě, není čas ztrácet čas. Pojďte s námi do toho a zašlete nám Váš životopis.
Podporu 3členného projektového týmu spojenou s administrativní činnosti (skenování, kopírování, archivace, kompletace) Zajišťování základního chodu kanceláře a organizace jednání, kalendářů a pracovních cest Vedení běžné korespondence a administrace zápisů z jednání a porad Přijímání návštěv včetně zajištění občerstvení Podílení se na produkci eventů Drobné pochůzky (občasné cestování po Praze) Další ad hoc úkoly (správa databáze kontaktů, administrativní zajištění zakázek projektu, aj.)

Požadujeme

Předešlé zkušenosti na asistentské pozici minimálně 2 roky Minimálně SŠ vzdělání Rodilou znalost českého jazyka Organizační a komunikační schopnosti Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a reprezentativní vystupování Uživatelská znalost MS Office (Outlook, Word, Excel)

Nabízíme

Práci na plný úvazek Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (v blízkosti Orloje) Unikátní příležitost podílet se na mimořádném a ojedinělém projektu Stravenkový paušál (116 Kč/den) 5 týdnů dovolené 3 Sick days navíc Osobní ohodnocení Půlroční odměny
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa