Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/ka prodeje - nástup od června

referenční číslo: 54129 | aktuálnost: 15.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Vstupte do světa lahodné čokolády, kterou si oblíbili zákazníci po celém světě. Přidejte se k našemu týmu a rozvíjejte svou kariéru v unikátním světě luxusních potravin, kde budete získávat jedinečné zkušenosti v oblasti špičkového zákaznického servisu a exkluzivního obchodního prostředí.
První týdny budete proveden/a školením na produkty, nenecháme vás v tom samotné. Aktivní prodej a komunikace se zákazníky Poskytování poradenství a konzultací v oblasti našich exkluzivních produktů Příjem a výdej zboží, s důrazem na pravidelné doplnění sortimentu v prodejně Udržování vysoké úrovně profesionality a estetického vzhledu obchod

Požadujeme

Úsměv a ochot učit se - hledáme pozitivní jedince s otevřeným přístupem k novým výzvám. Profesionální vystupování - reprezentativní chování vůči zákazníkům i kolegům. Loajalita - spolehlivý a dlouhodobě angažovaný přistup Čeština a angličtina - Znalost obou jazyků na komunikační úrovni. Odolnost - schopnost udržet klid v náročných situacích
a samozřejmě nadšení pro retailové prostředí.

Nabízíme

Možnost pracovat pro renomovanou společnost s produkty nejvyšší kvality Atraktivní finanční ohodnocení a prémie 50% sleva na naše exkluzivní produkty Měsíční bonusové odměny Flexibilní pracovní doba – snažíme se přizpůsobit pracovní dobu vašim potřebám 5 týdnů dovolené po 1. odpracovaném roce Kafeterie ve výši 14 400 Kč/rok Příspěvek na stravování Multisport karta
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair