Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/ka prodeje klobouků Tonak a módních doplňků

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 25742500783 | aktuálnost: 27.04.2024

Pavla Palaugari

Upřesňující informace

Baví vás různorodá práce s lidmi? Máte rádi módu? Pracujte u nás jako asistent/ka prodeje. Oceníme spolehlivost, úsměv, samostatnost a dobrý výkon jak finančně tak přátelským prostředím.
Pracovní náplň:
vstřícná komunikace směrem k zákazníkovi
práce na pokladně a příprava výdeje zboží na e-shopu
doplňování a kontrola zboží
udržování estetického vzhledu, pořádku a čistoty na prodejně
Váš profil:
základy na PC
úsměv na tváři a přátelský přístup k zákazníkovi
ochota pracovat o víkendech a svátcích (garance 2 volných dnů v každém týdnu)
chuť být součástí našeho týmu se společným cílem
základy AJ
Nabízíme:
smlouvu na dobu neurčitou, odměny z prodeje, příplatek na dopravu, vstřícný přístup k plánování směn

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC

Místo pracoviště: Latrán 13, Český Krumlov, 38101

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity