Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/ka prodeje – energický milovník čokolády – NÁSTUP OD Června

referenční číslo: 52732 | aktuálnost: 16.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Vstupte do světa lahodné čokolády, kterou si oblíbili zákazníci po celém světě. Hledáme energické, milovníky čokolády a prodeje s komunikativní angličtinou.
První týdny budete proveden/a školením na produkty, nenecháme vás v tom samotné. Čeká vás aktivní prodej spojený s poskytováním poradenství a konzultací v oblasti exkluzivních produktů. Budete přijímat a vydávat objednávky. Doplňování sortimentu v prodejně a s tím i spojené aktivity. Udržovat estetický vzhled prodejny.

Požadujeme

Jste pozitivní a rád/a komunikujete v angličtině – zákazníci jsou často cizinci. Nechybí vám smysl pro detail – je třeba prodejnu udržovat v reprezentativním vzhledu a aranžovat produkty. Baví vás aktivní prodej – produkt, kterému můžete věřit a plnění prodejních plánů je pro vás příjemná výzva. Jste loajální a spolehlivý, a máte zájmem o dlouhodobou spolupráci – budete spolupracovat s kolegy na prodejně, a tím přispějete k pozitivní atmosféře a úspěchům týmu. Profesionální vystupování – reprezentativní chování vůči zákazníkům i kolegů

Nabízíme

Možnost pracovat pro renomovanou společnost s produkty nejvyšší kvality Atraktivní finanční ohodnocení a prémie 50% sleva na naše exkluzivní produkty Měsíční bonusové odměny Flexibilní pracovní doba – snažíme se přizpůsobit pracovní dobu vašim potřebám 5 týdnů dovolené po 1. odpracovaném roce Kafeterie ve výši 14 400 Kč/rok Příspěvek na stravování Multisport karta
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair