Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/ka pro vedoucího projektu (Plzeň)

referenční číslo: 53473 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro stabilní stavební společnost s dlouholetou historií, která se zabývá mostními, železničními, bytovými i pozemními stavbami, sídlící přímo v Plzni, hledáme kandidáty na pozici asistent/ka pro vedoucího projektu.

Nástup možný ihned.
Spolupráce na koordinaci stavby a jejím materiálovém zajištění Tvorba změnových listů – kalkulace víceprací/cenové kalkulace, tvorba výkazů Tvorba časových a finančních harmonogramů stavby, zjišťovacích protokolů – fakturace Komunikace s investorem, TDI, projektanty a statiky (např. připomínky k projektové dokumentaci) Příprava podkladů k výběru subdodavatelů, kontrola měsíčních soupisů provedených prací

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru (vhodné i pro absolventy) Uživatelská znalost MS Office Nutná orientace v technické dokumentaci Znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme

Týden dovolené navíc Roční prémie Stravenkový paušál v hodnotě 82 Kč/den Příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč/měsíčně Školení a další vzdělávání Možnost výuky německého jazyka v rámci pracovní doby Každoroční zvyšování mezd Práce ve stabilní firmě s přátelskou atmosférou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa