Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/ka obchodního oddělení

referenční číslo: 54010 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, menší výrobní společnost v blízkosti Plzně, nyní hledáme Asistenta/ku obchodního oddělení. Pokud chcete využívat Vaši znalost anglického (německého) jazyka a máte zájem o technický obchod, neváhejte nám zaslat Váš životopis.
příprava podkladů pro nabídky spolupráce s obchodním manažerem komunikace se zahraničními zákazníky o termínech a dodávkách administrativní činnost

Požadujeme

dobrá komunikativní znalost angličtiny (alternativně němčiny) zájem o technický obchod znalost MS Office organizační schopnosti a samostatnost

Nabízíme

mzda - nástup 35 000 Kč možno práce na zkrácený úvazek kariérní růst po zapracování týden dovolené navíc penzijní připojištění dotované stravování zázemí menší přátelské společnosti firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování