Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/ka obchodního oddělení

referenční číslo: 51447 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Společnost, která před osmi lety vznikla jako start up na poli doplňků stravy, se chystá na expanzi. Proto teď mezi sebe přijme posilu na pozici asistenta/asistentky obchodního oddělení.
Vaší hlavní náplní práce bude přijímání a vyřizování objednávek Dále budete zajišťovat vystavování zakázek, faktur, dodacích listů, výdejek Budete komunikovat s klienty a s ostatními zaměstnanci napříč společností Budete se podílet na plánování výroby

Požadujeme

Zkušenosti s některým informačním systémem (ideálně ERP) – pro vystavování objednávek, faktur, dodacích listů Komunikativní angličtina - budete v kontaktu se zahraničními odběrateli Zkušenosti z výrobní společnosti výhodou Komunikativnost, spolehlivost

Nabízíme

Moderní pracoviště Příspěvek na stravování Firemní dopravu minibusem z Ostravy-Svinova a zpět Zaměstnaneckou slevu na produkty Možnost kariérového růstu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa