Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/ka finančního manažera

referenční číslo: 52692 | aktuálnost: 02.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pomáhat při práci na příslušných denních, měsíčních, čtvrtletních a výročních zprávách ČNB Pomáhat při zpracování příslušných daňových výkazů, Pomáhat s účetnictvím a finanční správou Komunikace s místními úřady, externími a interními auditory a dalšími odděleními uvnitř banky, které jsou uživateli dat Denní dohled nad daty Příprava interních zpráv pod vedením vedoucího oddělení Další úkoly vydávané vedoucím oddělení

Požadujeme

Minimálně bakalářský titul v oboru financí, účetnictví nebo podobné Znalost anglického a českého jazyka slovem i písmem (každodenní komunikace) Otevřenost, flexibilita, týmový duch

Nabízíme

Pozice je vhodná pro absolventy VŠ Jedinečná mezinárodní firemní kultura a přátelský tým Pohodlné pracovní prostředí na Florenci Příspěvek na stravování Bezplatné občerstvení v kanceláři Vzdělávací kurzy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví