Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/ka do architektonického ateliéru

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29298540765 | aktuálnost: 15.05.2024

INTERALL CZ s.r.o.

Upřesňující informace

Kontakt: Čapek Martin, tel.: 731 210 255, e-mail: capek@interall.cz
podmínky: příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, ale i smysl pro týmovou práci , velmi
dobrá znalot spráce na PC, kreativní a logické myšlení
výhody: znalost grafických programů a technických výkresů, zájem o architekturu a interiérový design
náplň práce: zajištění běžného chodu ateliéru, komunikace s dodavateli a zákazníky, zpracování nabídek a objednávek

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nerudova 984/11a, Karlovy Vary, 36017

Region: Karlovarský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy