Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/ka administrativy, financí a fakturace

referenční číslo: 663ddb819e8c308fdf022ed2 | aktuálnost: 19.05.2024

Lima CZ s.r.o.

Stabilní společnost se sídlem na Praze 5 hledá na nově vytvořené pracovní místo asistentky/a vhodného kandidáta, upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

  • zpracování podkladů pro hlavní účetní
  • práce s tabulkami, podklady pro report
  • evidence smluv
  • administrativa služebních cest (objednání hotelů, jízdenek)
  • evidence a kontrola pohledávek
  • příjem zboží od kurýra
  • komunikace s obchodními zástupci a zbytkem pracovního týmu
  • správa inventárních karet majetku

Požadujeme:

  • pečlivost a důslednost
  • flexibilní komunikaci s ostatními zaměstnanci, jedná se o práci v užším přátelském kolektivu, kde je potřeba obsáhnout více drobné práce v různých odvětvích
  • SŠ/VŠ vzdělání, výhodou ekonomického, technického nebo zdravotního směru
  • praxe min. 3 roky, v obdobné pozici 2 roky výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Excel, přirozený pohyb ve fakturačním programu)
  • dobrá znalost anglického jazyka v písemné i ústní formě
  • znalost italského jazyka výhodou, ale není podmínkou
  • respekt k firemní kultuře
  • organizační dovednosti, samostatnost

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • zázemí stabilní společnosti
  • služební mobilní telefon
  • zajímavé finanční ohodnocení dle vzdělání a praxe
  • malý, flexibilní a příjemný kolektiv
  • nástup ihned nebo v průběhu června, července
  • pracoviště u stanice metra v příjemném prostředí rodinného domu

Místo pracoviště:

Praha 5 – Zličín,

poblíž stanice metra.

Kontakt:

Průvodní dopis s životopisem prosím posílejte na e-mailovou adresu oh@limacz.cz

případné informace Vám rádi sdělíme na telefonním čísle 602 292 171

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Italský

Místo pracoviště: Do zahrádek I 157/5, Praha-Zličín, 15521

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Marketing, reklama, public relations

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon

Oblíbené nabídky (64)