Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/ka 3D laboratoře

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28597220774 | aktuálnost: 27.04.2024

Zlín Precision s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
Administrativní práce na oddělení kvality, přepis dat a rozměru z výkresu do excelu, měření plastových dílů na 3D profilprojektoru a posuvkou.

Požadujeme:
-SŠ vzdělání
-Schopnost orientace a čtení technických výkresů - výhodou
-Znalost práce na PC především MS Office Excel
-Samostatnost, flexibilita, aktivní přístup, schopnost nést zodpovědnost
-Práce ve stabilní mezinárodní společnosti
-Program vzdělávání
-Stravenkový paušál
-Benefity na volnočasové aktivity (masáže, wellness, vitamíny )
-Podpora vzdělávání
-Penzijní připojištění
-Bonusové volno
-Firemní akce
-Nástup možný dle dohody

Kontaktujte emailem, telefonicky (8-15 hodin) nebo osobně na adrese U Tescomy 247, Zlín-Lužkovice PO-PÁ od 8 do 15 hodin.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 24 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: U Tescomy 247, Zlín, 76001

Region: Zlínský kraj

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy