Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Výkonný asistent(ka) s pokročilou znalostí AJ

referenční číslo: 53669 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme Asistenta/ku, který/á má silné dovednosti v komunikaci v anglickém jazyce a zároveň se dokáže pohybovat v MS Excel jako ryba ve vodě. Pokud jste připraveni využít své organizační schopnosti a analytické myšlení takovým způsobem, že týmové úspěchy budou ještě větší, pak jste tím, koho hledáme!
Administrativní podpora vedení společnosti. Tvorba a aktualizace tabulek a reportů v MS Excel. Práce s daty v interním systému, tvorba administrativní podkladů. Spolupráce s týmem na koordinaci projektů a úkolů. Příprava prezentací v anglickém jazyce.

Požadujeme

SŠ / VŠ vzdělání - absolventi vítáni Schopnost komunikovat v anglickém jazyce na pokročilé úrovni. Pokročilá znalost práce v MS Office. Analytické myšlení a schopnost práce s daty. Organizační schopnosti a pečlivost.

Nabízíme

Možnost pracovat v inspirativním prostředí a podílet se na zajímavých projektech. Konkurenceschopné finanční ohodnocení a možnost kariérního růstu. Přátelský a podpůrný týmový duch. Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání. 5 týdnů dovolené Balíček firemních benefitů Firemní a týmové akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Výroba, průmysl