Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/asistentka - recepční (OZP)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29273120751 | aktuálnost: 12.05.2024

RENETRA GROUP, s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Náplň práce:
zajištění chodu recepce, administrativní práce, přejímka a odesílání pošty, zajištění kancelářských potřeb, podpora pro kanceláře, telefonická komunikace, přijímání návštěv

Požadujeme:
znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (B1), reprezentativní vystupování, komunikační dovednosti, organizační schopnosti, odpovědnost, pečlivost a spolehlivost, uživatelská znalost PC

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@renetragroup.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 08:00 - 16:00hod.) na čísle 736 606 452 - paní Monika Ponížilová

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 17 400 - 18 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 294, Všechovice,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený