Typ nabídky

Minimální mzda

Area Sales Manager s AJ - hliníkové systémy

referenční číslo: 52962 | aktuálnost: 13.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Budování silných a dlouhodobých vztahů se zákazníky Monitoring přiděleného trhu a vyhledávání vhodných obchodních příležitostí v rámci Moravy Spolupráce s technickým týmem – projektanty, developery Práce na atraktivních stavebních projektech Komunikace s centrálu v zahraničí a komunikace s techniky v Aj

Požadujeme

Min SŠ stavební vzdělání / případně strojírenské zaměření Alespoň 5 let praxe na obchodní pozici v oblasti stavebnictví Oceníme i praxi Stavbyvedoucího, nebo Projektanta s nutností mít obchodního ducha v krvi a jít cestou obchodu Komunikativní znalost AJ B1 nutností – komunikace s centrálou / školení produktů i v cizině + komunikace s techniky v zahraničí Osobnost technicky zaměřená (stavby; konstrukce; hliníkové profily), trpělivý typ, se schopností přesvědčit zákazníka Výborný time management a vytrvalost – projekty dlouhodobé

Nabízíme

Zajímavou a různorodou práci u předního výrobce s exkluzivními projekty Zajímavá fix. mzda + bonusy Služební vozidlo i k soukromému použití 5 týdnů dovolené, stravenky Příspěvek na sport, kulturu a volný čas a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura