Typ nabídky

Minimální mzda

Application IT Specialist - možnost remote

referenční číslo: 40973 | aktuálnost: 24.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Náš klient je mladá dynamicky rostoucí pojišťovna se švýcarským kapitálem, působící na českém a slovenském trhu od roku 2019 a expandující postupně do dalších evropských zemí. Na lokálním trhu se zaměřuje na prodej moderního rizikového životního pojištění, orientovaného na potřeby klientů. Svým obchodním partnerům i klientům nabízí digitální a bezpapírové procesy a nadstandardní administrativní podporu.
Správa ticketovacího systému JIRA (analýza problému, práce s databází, návrh řešení, komunikace s dodavatelem, testování řešení) Organizace a vedení schůzek s interními klienty a dodavateli Release management (plánování vývoje, instalace do testovacího prostředí, uživatelské akceptační testování (UAT), instalace do produkčního prostředí)  Možnost participace na dalších projektech v rámci IT

Požadujeme

Základní orientaci v oracle databázích, SQL developeru, Atlassian Jira, Outlooku Komunikativní znalost němčiny a pokročilejší znalost angličtiny Schopnost pracovat samostatně i v týmu Analytické dovednosti a přemýšlení v souvislostech Proaktivní přístup a schopnost dotahovat věci do konce Předchozí praxe v pojišťovnictví výhodou Zkušenost se správou aplikace

Nabízíme

Homeoffice Příležitostně služební cesty i do zahraničí  Práci v příjemném, stylovém a moderním prostředí našich Brněnských kanceláří s občerstvením na pracovišti Neformální prostředí mladé pojišťovny, malý a přátelský tým  25 dnů dovolené a 4 sick days (zdravotní volno) Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění Benefitní program Flexi Pass a stravenkovou kartu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Česká republika

Obor: IT - prodej a služby