Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Aplikační správce | Kolín ✔

referenční číslo: 54116 | aktuálnost: 15.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte rádi dynamické prostředí a nebojíte se nových výzev? Přidejte se k nám a podílejte se na rozvoji nejmodernějších tiskových technologií. Nástup ihned!
*Správa a rozvoj našeho ERP systému Infor M3 *Účast na implementaci a testování nových funkcí *Komunikace s uživateli a dodavateli *Školení uživatelů a podpora interního helpdesku

Požadujeme

  • Min. SŠ
  • Zkušenosti s velkými ERP systémy (Infor M3, SAP, MS Dynamics)
  • Znalost SQL a tvorby reportů
  • Schopnost analyzovat uživatelské požadavky a prostředí
  • Anglický jazyk - orientace v programech

Nabízíme

*Pružná pracovní doba (pevné jádro 8:00 – 14:00) *Možnost home office *2 sick days *Dotované stravování ve firemní jídelně *Příspěvek na dopravu do zaměstnání *Zvýhodněné ceny na tarify od T-Mobile i pro rodinné příslušníky *Příspěvek na nově narozené dítě *Poukázky do Vodního světa a slevy do Aquapalace *Zvýhodněné ceny na ubytování do hotelů v Harrachově a Mariánských Lázníchpodpora při zaučení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby