Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Aplikační inženýr – vedení projektů

referenční číslo: 54542 | aktuálnost: 29.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Světový leader v oblasti dávkovacích a balicích strojů nejen pro potravinářský průmysl nabízí skvělou příležitost pro technicky zaměřené kandidáty se zkušeností projektovým managementem. Vaším hlavním úkolem bude vedení projektu od prvotního návrhu řešení pro klienta až po úspěšnou instalaci a zprovoznění strojů.
Zodpovědnost za průběh celého projektu Vytvoření návrhu řešení na základě diskuse s klientem Tvorba a případná úprava dokumentace v AutoCADu Technická specifikace návrhu dle platných norem a předpisů Kontrola strojů a zařízení před dodáním a v rámci instalace Komunikace s dodavateli, výrobou ve Velké Británii a dalšími kolegy v zahraničí

Požadujeme

Vzdělání technického zaměření (strojírenství, elektro atd.) Velmi dobrá znalost práce v AutoCADu, znalost MS Project výhodou Zkušenost s projektovým managementem Komunikativní znalost angličtiny ŘP sk. B, ochota cestovat v rámci ČR i do zahraničí

Nabízíme

Možnost pracovat se špičkovou technologií pro top klienty nejen v potravinářství Stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti Důkladné zaškolení v ČR i přímo ve Velké Británii Zajímavou mzdu s kvartálními bonusy Flexibilní pracovní dobu Týden dovolené navíc Možnost využití Home office Plně hrazené stravenky Příspěvek na penzijní připojištění Nástup ihned nebo dle Vašich možností
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl