Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Aplikační inženýr - automatizace (35-45.000 Kč)

referenční číslo: 56777 | aktuálnost: 19.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Vystudoval jste VŠ fakultu elektrotechniky a zajímáte se o oblast automatizace? Jste komunikativní a iniciativní člověk, který má rád nové výzvy? Rád si doma kutíte a u všeho najdete řešení?

Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes!

Významná společnost, hledá pro svou brněnskou pobočku posilu na pozici:
APLIKAČNÍ INŽENÝR - AUTOMATIZACE (35-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Návrh správného technického řešení
  • Vytváření cenových nabídek
  • Práce v interním systému
  • Komunikace se zákazníky
  • Možnost podílet se na marketingu firmy

Požadujeme

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Zájem o obor automatizace
  • Technické myšlení

Nabízíme

  • 28 dní placeného volna
  • Možnost kariérního růstu
  • Bonusy a prémie
  • Navyšování mzdy
  • Super kolektiv a spousta zajímavých akcí
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zaměstnanecká sleva
  • Odpočinková zóna v kancelářích
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství

Oblíbené nabídky (64)