Typ nabídky

Minimální mzda

Android vývojář/ka - 4denní pracovní týden!

referenční číslo: 52719 | aktuálnost: 04.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Úspěšná IT společnost sídlící v Hořicích v Podkrkonoší, specializující se na vývoj mobilních a desktopových aplikací s globálním dosahem hledá Android vývojáře. Firma se zaměřuje na tvorbu vlastních aplikací, celý proces probíhá „in house“. Svou přítomnost na trhu mobilních aplikací budují již 12 let, a během této doby získali miliony uživatelů z USA, Evropy a Austrálie. Aplikace pravidelně zaujímají přední pozice v App Store a Google Play a těší se velké oblibě v mnoha zemích.
Budeš se podílet na vývoji mobilních aplikací v Kotlinu. Vývoj nových aplikací a občas i údržba těch stávajících. Budeš rozvíjet své programátorské dovednosti a učit se od zkušených vývojářů. Práce v agilním prostředí (Scrum)

Požadujeme

Znalost Kotlinu - bude tvým hlavním nástrojem při vývoji aplikací. Zkušenosti s Jetpackem a Compose. Máš opravdovou vášeň pro programování a jsi do něj naprosto ponořený. Schopnost číst technickou dokumentaci v angličtině. Máš touhu neustále se zdokonalovat a učit se novým věcem.

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení. Možnost pracovat pouze čtyři dny v týdnu. Příležitost pracovat s nejmodernějšími technologiemi v oboru. Možností kariérního postupu. Stabilní a prosperující pracovní prostředí. MacBook Pro. Neomezený přístup ke kvalitní kávě a čaji. Skvělý tým kolegů.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj