Typ nabídky

Minimální mzda

Analytik spolehlivosti - pružná pracovní doba

referenční číslo: 53061 | aktuálnost: 18.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zájem o oblast spolehlivosti a analýzy produktů? Hledáme kandidáta na pozici spolehlivostního analytika pro oblast strojírenství. Pokud máte silné analytické schopnosti a zkušenost na obdobné pozici, dejte nám o sobě vědět!
Příprava analýz spolehlivosti (například FMEA, FMECA) a příslušných reportů při vývoji nového produktu Identifikace potenciálních příčin selhání produktů Aktualizace existujících analýz spolehlivosti a reportů u stávajících produktů Příprava dokumentace pro systémového inženýra a zpracování dat týkajících se spolehlivosti Samostatné zpracování technických materiálů od dodavatelů jak v češtině, tak v angličtině Vedení evidence zpracovaných technických dokumentů Účast na odborných jednáních a prezentace výsledků práce

Požadujeme

Vzdělání SŠ/VŠ technického směru Znalost AJ min. úroveň B1, NJ výhodou Znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint) Znalost práce v SW Solid Edge, Adobe Acrobat, CorelDRAW Výhodou znalost Teamcenter, Teamcenter Visualization, Rapid Author, KeyShot, QAD, TPV2000 Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

Týden dovolené navíc Pružná pracovní doba Příspěvek na penzijní připojištění Dotované závodní stravování Příspěvek na dopravu Příspěvky na životní jubilea, výročí apod. Cafeterie Možnost kariérního růstu Zkrácená pracovní doba na 7,5 h Závodní preventivní péče, volnočasové aktivity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl