Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Analytický pracovník laboratoře, Vsetín

referenční číslo: 54387 | aktuálnost: 20.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte praxi s obsluhou počítačového tomografu a rádi byste nastartovali svou kariéru v automotive? Jestli je pro Vás v pořádku lokalita Vsetína, tak čtěte dále.
Obsluha počítačového tomografu Provádění nedestruktivních analýz výrobků pomocí počítačové tomografie Vyhodnocování získaných dat dle požadavků Prezentace výsledků testů Tvorba programů pro snímání a vyhodnocení dat Spolupráce s oddělením vývoje

Požadujeme

Vzdělání technického, nebo přírodovědného směru (elektrotechnika, měřící technika, strojírenství, fyzika, …) Orientace v problematice počítačové tomografie, znalost postupů v rentgenové technice Znalost čtení technické dokumentace, základní znalosti CAD systémů Základy metrologie Odbornou způsobilost v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb (dříve vyhláška 50/1978 Sb.) Praxe v automobilovém průmyslu výhodou Znalos MS Office Znalost AJ na komunikativní úrovni (případně NJ) ŘP sk. B Analytické myšlení, preciznost, odpovědnost

Nabízíme

Dlouhodobé uplatnění v nadnárodní firmě Zajímavou a pestrou práci v přátelském kolektivu Příležitost pro další vzdělávání Jazykové kurzy na pracovišti zdarma 5 týdnů dovolené a 7,5 hodinová pracovní doba Poukázky na volnočasové aktivity Věrnostní bonus Pravidelné roční bonusy a odměny ve výši 13. platu (dle hospodaření společnosti) Příspěvek na firemní stravování Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika