Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Analytická podpora prodeje | práce s daty | Opavsko

referenční číslo: 53424 | aktuálnost: 16.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Analytická podpora prodeje | práce s daty | Opavsko

Náplň práce

Hledáme posilu na oddělení prodeje a nákupu, kde se budete zabývat daty a analýzou čísel. :-) Pokud jste analytický typ, baví vás čísla, máte rád(a) tabulky, porovnávání hodnot, dejte mi o sobě vědět. Přivítá vás příjemný tým, dobrá atmosféra na pracovišti a zajímavé finanční ohodnocení.
Tvorba datových analýz (i grafických znázornění), reporting vedení společnosti Spolupráce na analytické podpoře pro nákup komodit Monitoring vývoj cen na trhu Spolupráce na nastavení nových produktů a jejich oceňování Účast na tvorbě systémové podpory v informačních systémech (např. CRM) Kontrola výpočtů fakturačních dat Posuzování rizika a příležitostí

Požadujeme

Vzdělání ekonomické nebo technického směru Analytická osobnost Pokročilá znalost MS Excel Znalost AJ na úrovni B1 (písemná na dobré úrovni)

Nabízíme

Zázemí stabilní společnosti Fixní měsíční mzda + měsíční odměny Práci v kolektivu s podporou týmovém spolupráce Možnost občasného HO (pro řešení nenadálých situací) Notebook a služební telefon i k soukromým účelům Stravenkový paušál Zaměstnanecké slevy na produkty Možnost nástupu od 1.5.2024
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek