Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17392430771 | aktuálnost: 01.06.2024

UJP PRAHA a.s.

Upřesňující informace

Data Scientist pro tým lékařských technologií - náplň práce:
práce s daty, příprava a analýza dat
navrhování, validace a testování učících algoritmů, zejména se zaměřením na segmentaci
interpretace výsledků vyvíjených modelů
úzká spolupráce s týmem vývoje SW při implementaci modelů do finálních produktů
podpora týmu vývoje SW při implementaci finálních produktů na klinických pracovištích
prezentace výsledků v rámci společnosti a na konferencích
spolupráce na přípravě odborných publikací

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - databázové systémy

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 30 000 - 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nad Kamínkou 1345, Praha, 15600

Region: Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské