Typ nabídky

Minimální mzda

Ajťák pro výrobní společnost (50.-70.000 Kč)

referenční číslo: 27888 | aktuálnost: 03.10.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Ve výrobním prostředí se pohybujete již nějakou dobu a v oblasti IT jste profík? Hledáte novou pracovní výzvu, kde byste zúročili své dosavadní zkušenosti?

Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se naším novým AJŤÁKEM PRO VÝROBNÍ SPOLEČNOST (50.-70.000 Kč)!

Náplň práce

  • Vývoj a implementace nových systému do výrobního prostředí
  • Zavedení nových softwarových aplikací
  • Správa síťové infrastruktury

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání - IT
  • Zkušenosti v oblasti IT
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti z výrobního prostředí

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Měsíční a roční bonusy
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijko
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, IT - správa systémů a služby