Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Agronom

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17267370708 | aktuálnost: 29.04.2024

Zemědělské obchodní družstvo Borovany

Agronom

Upřesňující informace

Požadujeme SŠ nebo VŠ se zaměřením na zemědělskou výrobu, samostatnost, zodpovědnost, ochotu, aktivní přístup, spolehlivost, flexibilitu.
Náplň práce: vedení týmu RV, sestavování osevních postupů, zakládání porostů, aplikace hnojiv a přípravků, rozhodování o průběhu sklizně, vedení týmu v RV, zpracování podkladů pro mzdy, zpracování podkladů pro dotace, sledování aktuální legislativy a zavádění nových předpisů do praxe.
Životopisy na e-mailovou adresu: info@zodborovany.cz.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz skupina B + TPHP_EOLPráce s PC Dobrá uživatelská znalostPHP_EOL

Místo pracoviště: Vodárenská 97, Borovany, 37312

Region: Jihočeský kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy