Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advokátní koncipient/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29060600735 | aktuálnost: 27.04.2024

Advokátní kancelář Michal Novák, s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: výkon činnosti advokátního koncipientka dle zákona o advokacii
POŽADUJEME:
- dokončené vzdělání na právnické fakultě v ČR (vhodné i pro budoucí absolventy)
- samostatnost, spolehlivost, preciznost, výpis z rejstříku trestů
NABÍZÍME: nástup dle dohody
KONTAKT: svůj životopis zašlete na e-mail kancelar@advins.cz

Nástup dle dohody.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 27 000 - 33 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Tyršova 231, Litomyšl, 57001

Region: Pardubický kraj

Obor: Justice, právo, legislativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské