Typ nabídky

Minimální mzda

Advokát/ka se zaměřením na stavební právo a právo životního prostředí

referenční číslo: 53102 | aktuálnost: 19.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, mezinárodní advokátní kancelář se silným etickém kodexem, hledáme advokáty (m/ž). Tato advokátní kancelář se soustředí na veřejné i soukromé právo. Především však na veřejné právo – stavební, územní a development zakázky s tím, že vždy postupuje dle nastaveného etického kodexu kanceláře.
Jednání s developery, obcemi a městskými částmi ohledně plánovacích smluv a hledání potřebných řešení. Poskytování komplexního právního poradenství v rámci zajímavých developerských projektů, zahrnující změny územního plánu, povolovací řízení a jejich dopady na smluvní vztahy. Asistování obcím a městským částem při nastavení plánů a vztahů s investory s cílem zajistit udržitelný rozvoj jejich území. Zastupování klientů před správními orgány a soudy k obraně jejich práv. Možnost zapojení do přípravy návrhů změn legislativy a prezentací na webinářích, konferencích nebo v médiích.

Požadujeme

Ukončené vysokoškolské vzdělání v oblasti českého práva Zájem a motivaci pracovat na ambiciózních cílech a hledá práci s pozitivním dopadem. Zkušenosti v oblasti práva životního prostředí, stavebního práva a územního plánování s možností růstu. Schopnost komunikovat a vyjednávat s klienty a protistranou, včetně právních argumentů a prezentací. Práce v týmu, sdílení know-how a poskytování mentorství juniorům. Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni pro případné jednání s anglicky mluvícími klienty.

Nabízíme

Základní plat 70 000 – 100 000 Kč dle zkušeností 5 týdnů placeného volna Flexibilní pracovní doma Home office Měsíční podíl na výkonu kanceláře Půl roční odměna od vedoucího týmu 10 500Kč Hrazené pojištění za advokátní činnost Hrazené poplatky ČAK TSA smlouva (trvale spolupracující advokát) Dog-friendly office Možnost kariérního růstu Získání praxe od zkušenějších kolegů Možnost spolu vést tým advokátů Podílení se na zajímavých projektech
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Justice, právo, legislativa