Typ nabídky

Minimální mzda

Advokát/ka specializující se na real estate a korporátní právo

referenční číslo: 53103 | aktuálnost: 19.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme ambiciózního advokáta nebo advokátku, který/á má zájem pracovat na velkých projektech v týmu lidí, kteří právem mění svět. Pokud tě zajímá oblast real estate, developmentu a korporátního práva, máme pro tebe skvělou příležitost.
Účast na řešení významných nemovitostních transakcí mezi developery a obchodními partnery nebo municipalitami. Další právní agendy v oblasti nemovitostí. Pomoc klientům při rozhodování, návrh strategií a vyjednávání win-win řešení. Práce s týmem, který se věnuje civilnímu právu, korporátnímu právu a veřejnému právu (zejména stavebnímu a právu místních samospráv)

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání v oblasti českého práva. Máš ambiciózní cíle a rád/a hledáš cesty, jak je dosáhnout. Máš zkušenosti s korporátním právem, developerskými projekty a nemovitostními transakcemi. Baví tě vyjednávat, hájit případy u soudu a prezentovat. Umíš identifikovat klíčové prvky v každém případu a navrhnout účinnou strategii.

Nabízíme

Základní plat 70 000 – 100 000 Kč dle zkušeností 5 týdnů placeného volna Flexibilní pracovní doma Home office Měsíční podíl na výkonu kanceláře Půl roční odměna od vedoucího týmu 10 500Kč Hrazené pojištění za advokátní činnost Hrazené poplatky ČAK TSA smlouva (trvale spolupracující advokát) Dog-friendly office Možnost kariérního růstu Získání praxe od zkušenějších kolegů Možnost spolu vést tým advokátů Podílení se na zajímavých projektech
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Justice, právo, legislativa